Nasza inwestycja mieszkaniowa położona jest w mieście Kleczew,  tuż przy sklepie Twój Market

Nasza inwestycja jest mieszkaniowa położona w mieście Kleczew,  tuż przy sklepie Twój Market, w niewielkiej odległości od szkoły podstawowej i przedszkola, zapewniając dostęp do edukacji najmłodszych.

Połączenie nowoczesnej architektury z kameralnym charakterem miasta oraz bliskość połączeń komunikacyjnych daje gwarancję wysokiego komfortu życia.

W skład inwestycji 3Maja2 wchodzi dwupiętrowy budynek wielorodzinny, w którym znajduje się łącznie 24 mieszkań w tym 5 lokali 3-pokojowych o pow. ok. 48 m2 i 7 lokali 2-pokojowych ok. 37 m2. Wszystkie mieszkania są ustawne, a ich funkcjonalność jest dobrze dostosowana do potrzeb mieszkańców, a także daje możliwość łatwej modyfikacji.

To interesujący projekt domu z poddaszem użytkowym o trzech kondygnacjach nadziemnych. W budynku znajduje się jedna, centralnie umieszczona klatka schodowa, dzięki czemu mieszkania są lepiej doświetlone. Wykończenie zewnętrzne podkreśla nowoczesny charakter domu, zastosowano tutaj jasny tynk oraz naturalne okładziny, elegancji dodają przeszklone balustrady.